دفتر پیشخوان شوطلو (پلدشت)
اطلاع رسانی به دفاتر شهری و روستایی
به سایت دفتر پیشخوان شوطلو خوش آمدید
با پی گیری مسئولین پست بانک، مجددا پست بانک دولتی ماند:
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی پیش از ظهر روز یکشنبه 27 فروردین ماه سال جاری، طرح خروج نام پست بانک از فهرست شرکت های مشمول اصل 44 قانون اساسی را مطرح و پس از بحث و بررسی توسط نمایندگان موافق و مخالف با جزئیات آن موافقت شد.
بنابر این گزارش: نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۷ فروردین) مجلس شورای اسلامی پیشنهاد حسن کامران نماینده شهرستان اصفهان درباره بازگشت طرح نحوه واگذاری سهام شرکت پست بانک به طرح اصلی را با ۱۰۰ رأی موافق، ۳۲ رأی مخالف و ۲۵ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۷ نماینده حاضر در صحن علنی تایید کردند.
گفتنی است: در طرح اصلی" حذف نام پست بانک از فهرست شرکت های مشمول واگذاری قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی" مطرح بود که با تصویب نمایندگان نام پست بانک از فهرست مذکور حذف شد.

نوع مطلب : اطلاعیه، اخبار بانکی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 31 فروردین 1391


بدهی دولت به تأمین اجتماعی صاف شد
گروه اجتماعی ـ مینا شهنی: هنوز یک هفته از اعلام پرداخت بدهی یک هزار و 100میلیارد تومانی تامین اجتماعی به مراکز درمانی نگذشته که اعلام شد دولت بیش از 36هزار میلیارد تومان از بدهی‌‌های چند سال مانده خود را به صندوق‌های بازنشستگی کشوری و تامین اجتماعی پرداخت کرده است.

پرداخت این بدهی‌های چندساله در قالب واگذاری سهام دولت در شرکت‌ها، کارخانه‌ها، ‌بانک‌ها و نیروگاه‌ها به صندوق‌های تامین اجتماعی و بازنشستگی کشوری صورت گرفت. از این میان سهم صندوق بازنشستگی کشوری یک هزار و 830 میلیارد تومان و سهم صندوق تامین اجتماعی 35 هزار میلیارد تومان است.

اموالی که دولت به تامین اجتماعی واگذار کرده عبارت است از:نیروگاه طوس ۱۰۰درصد سهام، نیروگاه بندر عباس ۱۰۰درصد سهام، کارخانه فولاد خوزستان باقیمانده سهام دولت، شرکت سنگ‌آهن شرق ایران ۱۰۰درصد، هتلینگ خلیج‌فارس باقیمانده سهام دولت، بانک تجارت باقیمانده سهام دولت، ‌بانک صادرات باقیمانده سهام دولت، بانک ملت باقیمانده سهام دولت، پست بانک باقیمانده سهام دولت، شرکت ایران ال‌ان‌جی باقیمانده سهام دولت، شرکت فولاد اصفهان باقیمانده سهام دولت، پالایشگاه اصفهان باقیمانده سهام دولت، شرکت حفاری شمال باقیمانده سهام دولت، شرکت خدمات مدیریت و آب و برق صبا باقیمانده سهام، شرکت صنایع مس ایران باقیمانده سهام دولت، شرکت پتروشیمی کرمانشاه باقیمانده سهام دولت، شرکت پتروشیمی فناوران باقیمانده سهام دولت، پتروشیمی مارون باقیمانده سهام دولت، شرکت پالایش و پژوهش خون ۱۰۰درصد، پالایشگاه بندرعباس باقیمانده سهام دولت، شرکت ملی انفورماتیک باقیمانده سهام دولت، شرکت هتل‌های هما باقیمانده سهام.

نوع مطلب : اخبار بانکی، اطلاعیه، 
برچسب ها : سهام پست بانک،
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 31 فروردین 1391عضو کمیسیون تلفیق مجلس با بیان این که درآمدهای دولت در لایحه بودجه سال 90 کشور فردا تمام می‌شود، گفت: اعضا در نشست امروز این کمیسیون افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی را تصویب کردند.

به گزارش خانه ملت،"علی بروغنی" با بیان این که اعضای کمیسیون تلفیق در نشست چهارشنبه 17 فروردین واگذاری سهام شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی را در لایحه بودجه سال 90 کشور تصویب کردند، تصریح کرد: کار بررسی درآمدهای دولت در این لایحه امروزبه پایان می‌رسد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در نشست امروز کمیسیون تلفیق، اعضا واگذاری صندوق تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگی به بخش خصوصی را تصویب کردند، گفت: همچنین در این نشست اعضا واگذاری شرکت‌های دولتی به پیمان‌کاران طرح سرمایه‌گذاری دولت و واگذاری این شرکت‌ها بر اساس صورت وضعیت‌های تأیید شده را تصویب کردند.

وی درباره مصوبه‌های دیگر نشست عصر امروز کمیسیون تلفیق افزود: واگذاری سهام دولتی بخش خصوصی و افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی از مصوبه‌های دیگر این نشست بود.

بروغنی اظهار کرد: اعضای کمیسیون تلفیق در نشست عصر امروز خود برنامه فراگیر کمک به اشتغال مسکن و سایر امور حمایتی را در لایحه بودجه سال 90 کشور تصویب کردند.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با بیان این که زمان قانونی این کمیسیون برای تصویب لایحه بودجه سال 90 آخر هفته آینده تمام می‌شود، گفت: تصویب این لایحه در این کمیسیون در زمان قانونی خود تمام می‌شود.
نوع مطلب : اطلاعیه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 31 فروردین 1391

با عرض سلام و ادب احتراما به اطلاع همکاران محترم میرسانیم در سفر اخیر که به قصد امضا صورت جلسه کمیسیون اجتماعی سفر نمودیم توانستیم در مورخه 22/01/91 مقارن ساعت 8 با جناب مهندس فیضی مدیر عامل محترم مخابرات ایران ملاقاتی دا شته باشیم که صورت جلسه  کمیسیون اجتماعی را امضا نمودند و ابراز داشتند که آمار کلیه کارگزاران مراکز مخابرات روستایی کشور تا 29/12/90 از استانها دریافت نموده ایم تا اینکه نسبت به بیمه مقطع خصوصی از 21/10/88 را انجام دهیم که به زودی در هفته اتی اسامی افراد بر روی سایت مشاهده خواهد شد و تا هفته اینده برای همه متصدیان مراکز مخابرات روستایی تعیین تکلیف خواهیم نمود سپس برای گرفتن امضا به صندوق بیمه نزد معاونت مالی اداری رفتیم که به علت عدم حضور معاونت فنی درامد موفق به دریافت امضا صورت جلسه کمیسیون اجتماعی(بابت لغو قراردادها) نگردیدیم در این سفر پیرامون مشکلات شما همکاران با جناب دکتر سبحانی نیا و دکتر مقدسی و جناب سردار عیسی زاده و جناب مهندس مطهری نمایندگان محترم مجلس ملاقات ها و گفتگو هایی را داشتیم که در این ملاقات جناب عیسی زاده قول قطعی رفع مشکلات ما را دادند و ابراز نمودند که پیرامون مراجعه مکرر شما نمایندگان کارگزاران مخابرات روستایی جلسه ای را در هفته آتی با حضور و دعوت مسئولین تام الختیار وزارت ارتباطات و کار امور اجتماعی و صندوق بیمه و مخابرات در محل کمیسیون اجتماعی مجلس با حضور نمایندگان تدارک دیده ایم که امیدواریم  مشکلات شمارا به طور یقین مرتفع نماییم در همین خصوص با جناب مهندس مطهری نماینده مجلس گفتگویی را فراهم آوردیم که در نتیجه این برادر بزرگوار جلسه ای را برای مورخه 26/01/91 با جناب مهندس فیضی مدیر عامل محترم مخابرات ایران فراهم و تهیه و تنظیم نمودند که بنا به ابراز ایشان جناب مهندس فیضی برگزاری این جلسه را با حضور نمایندگان شورای هماهنگی کارگزاران کشور را مقارن ساعت 14 روز شنبه اعلام داشتند که در این جلسه کلیه موارد بیمه کذشته و زمان خصوصی و نیز اینده ما به طور شفاف تعیین تکلیف خواهد گردید و موارد دیگری نیز پیگیری شد که به اطلاع نمایندگان استانهارسیده است لذا خواهشمند است برای اطلاع بیشتر با نمایندگان خودتان ارتباط برقرار فرمایید امید ان است که ان شا الله با توکل به خداوند یزدان و در سایه عدالت خادمین به ملت این مشکلات به زودی بر طرف گردد ما نمایندگان شورای هماهنگی نیازمند دعای خیر و حمایت مجدانه شما همکاران هستیم در پایان از همه ی مسئولین و نمایندگان محترم مجلس و همکارانی که در این مسیر مارا یاری و مساعدت نمودند کمال تقدیر و تشکررا داریم

با تشکر شورای هماهنگی و اسلامی دفاتر مخابرات و آی سی تی روستایی کشور

نوع مطلب : اطلاعیه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 31 فروردین 1391

نظر به ابهامات موجود در طرح برکت توضیحات تکمیلی تر در این خصوص اعلام میگردد :

- این طرح با حداقل مبلغ ۲میلیون ریال برای همه مشتریان بانک قابل افتتاح است .در پایان هر دوره ۳ ماهه بر اساس امتیاز کسب شده ( هر ۵۰۰ هزار ریال یک امتیاز برای هر روز ) قرعه کشی انجام میگردد و برندگان جوایز طرح ( شامل تسهیلات مبادله ای و نقدی و غیر نقدی ) بیست روز پس از هر دوره سه ماهه مشخص واعلام خواهد شد .

امتیاز هر دوره به دوره بعد منتقل نمیشود .امکان افتتاح حساب در هر تاریخی از طرح قابل انجام است و هر زمان نیز امکان فسخ و برداشت وجه امکانپذیر است .در صورت برنده نشدن مشتری در دوره مذکور معادل یک برابر موجودی حساب پس از ۶ ماه تسهیلات مبادله ای پرداخت خواهد شد .

بنابراین انتقال مانده حساب از حسابهای قبلی نیز امکانپذیر است ولی نظر به اینکه بانک تعهد پرداخت تسهیلات را پس از ۶ ماه دارد میتوان نسبت به جذب سپرده جدید اقدام نمود .که باعث بالا رفتن منابع دفتر نیز خواهد شد .

نوع مطلب : اطلاعیه، اخبار بانکی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 31 فروردین 1391

با توجه به فعال شدن منوی طرح برکت در سال جدید دفاتر محترم میتوانند با مراجعه به منوی طرح های نوین در سیستم سیمیا نسبت به ثبت نام مشتریان متقاضی در طرح برکت اقدام نمایند.

برای دریافت راهنمای جامع طرح برکت اینجا را کلیک نمایید.

نوع مطلب : دانلود، آموزش، اطلاعیه، 
برچسب ها : طرح برکت یارانه،
لینک های مرتبط :

دوشنبه 28 فروردین 1391

نمایندگان با حذف نام پست بانک از فهرست شرکت های مشمول واگذاری قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی موافقت کردند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۷ فروردین) مجلس شورای اسلامی پیشنهاد حسن کامران نماینده اصفهان درباره بازگشت طرح نحوه واگذاری سهام شرکت پست بانک به طرح اصلی را با ۱۰۰ رأی موافق، ۳۲ رأی مخالف و ۲۵ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۷ نماینده حاضر در صحن تایید کردند.

به موجب ماده واحده طرح حذف نام پست بانک از فهرست شرکت های مشمول واگذاری قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، نام پست بانک از فهرست شرکت‌های مشمول واگذاری قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی حذف می‌شود./

http://www.icana.ir/NewsPage.aspx?NewsID=194075

نوع مطلب : اخبار بانکی، اطلاعیه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دوشنبه 28 فروردین 1391
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دوشنبه 28 فروردین 1391

سرویس تلفن‌های ثابت اعتباری در حال حاضر در استان‌های قزوین و مركزی و در بخشی از تهران نیز راه‌اندازی شده است.

داوود زارعیان - مدیر كل روابط عمومی شركت مخابرات ایران - در گفت‌و‌گو با ایسنا با بیان این مطلب اظهار كرد: مشترکان می‌توانند با استفاده از سرویس تلفن‌ ثابت اعتباری با توجه به نیاز خود، از قبل میزان مصرف تلفن را مشخص و از افزایش کارکرد بی‌رویه و ناخواسته جلوگیری کنند.

وی گفت: كسانی كه متقاضی استفاده از این سرویس هستند می‌توانند به مركز مخابرات در استان مربوطه خود مراجعه و این تلفن را خریداری كنند.

زارعیان درباره هزینه اولیه وصل تلفن ثابت اعتباری تاكید كرد: این هزینه 10 هزار تومان درنظر گرفته شده و تعرفه مكالمات تلفن ثابت اعتباری با تلفن ثابت فعلی فرقی ندارد.

به گزارش ایسنا مشتركان با استفاده از تلفن ثابت اعتباری می‌توانند قبل از آغاز هر دوره با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی با تعیین و پرداخت کارکرد تلفن خود در طول دوره، از افزایش مصرف جلوگیری كنند، چراکه با پایان اعتبار پرداخت شده، پس از تماس و اطلاع به مشترک، تلفن خود به خود، قطع خواهد شد.

اما در كارت‌های تلفن ثابت اعتباری، فرد می‌تواند هویت خود را حفظ و كارتش را در صورت اتمام، شارژ و یا هویت جدیدی احراز كند؛ متقاضیان استفاده از این سرویس می‌توانند با خریداری كارت شارژ از مراكزی كه كارت شارژ سیم‌كارت‌های تلفن همراه را به فروش می‌رسانند، نسبت به خرید آن اقدام كنند.

مدیر عامل شركت مخابران ایران نیز در این رابطه گفته بود: بیش‌تر تجهیزات مورد نیاز برای این سرویس تولید داخل كشور بوده و تنها یكسری از آن‌ها باید از خارج از كشور وارد شوند.

به گفته صابر فیضی این سرویس تفاوتی با تلفن ثابت ندارد و فقط به عنوان یكی از سرویس‌های جدید محسوب می‌شود و متقاضیان به میزان شارژ خریداری شده، مصرف می‌كنند و صورتحساب برای آن‌ها ارسال نمی‌شود.

نوع مطلب : اطلاعیه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: عدم مراجعه کسانی که پیامک دریافت کرده‌اند به سایت رفاهی به منزله انصراف از یارانه مرحله دوم است.

به گزارش فارس؛ بهروز مرادی در اخبار سراسری شبکه یک در پاسخ به‌ سؤال‌های مردم درباره دریافت پیامک تمکن مالی و انصراف از دریافت یارانه گفت: افرادی که پیامک دریافت کرده‌اند، الزاما باید به سایت www.refahi.ir مراجعه کنند، چه متقاضی دریافت یارانه مرحله دوم باشند و چه متقاضی نباشد، اگر کسی که پیامک دریافت کرده به این سامانه مراجعه نکند، به منزله انصراف از دریافت یارانه تلقی می‌شود.
مرادی خاطر نشان کرد: اگر کسی علاوه بر یارانه 45500 تومان در ماه، متقاضی 28 هزار تومان نیز باشد، چنانچه در بررسی مجدد این فرد ذی‌حق تشخیص داده شود، در پرداخت‌های مرحله بعدی این رقم را جبران می‌کنیم.
رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها یادآور شد: اگر کسی به سایت رفاهی مراجعه کرده و اشتباهی گزینه انصراف را زده باشد، به شعبه افتتاح حساب یارانه‌ای خود مراجعه کرده و در آنجا با هماهنگی با شعبات انجام شده وارد سامانه رفاهی شده و مورد اصلاح می‌شود.
مرادی تأکید کرد: به هیچ وجه مبنای ما قطع یارانه سرانه و ماهانه 45500 تومان نبوده، نیست و نخواهد بود، بلکه آن مابه‌التفاوت 28 هزار تومانی به حساب عده‌ای پرداخت نشده است.
وی تأکید کرد: یارانه 45500 تومان حتی در مرحله دوم برای همه متقاضیان کمافی سابق واریز می‌شود و حتی در آینده نیز ادامه دارد.
مرادی در مورد یارانه 28 هزار تومان گفت: حتی برای جمع زیادی از کسانی که پیامک ارسال کرده‌ایم، در این مرحله 28 هزار تومان نیز به حسابشان واریز کرده‌ایم، اما تعدادی از دریافت‌کنندگان پیامک این رقم یارانه را دریافت نکرده‌اند.
وی در مورد احتمال اشتباه ارسال پیامک گفت: برداشت ما این است که 95 درصد کار درست انجام داده‌ایم، لذا احتمال اشتباه وجود دارد و جای اعتراض نیز وجود دارد در این خصوص  چنانچه در بررسی مجدد فرد را ذی‌حق تشخیص دهیم همین 28 هزار تومان نیز در مراحل بعدی به حسابشان واریز می‌شود.
مرادی گفت: البته چون این پول 28 هزار تومان به صورت فیزیکی در 28 اسفند‌ماه سال گذشته پرداخت شد ممکن است در برخی از حساب‌های بانکی به دلیل اینکه قابل برداشت نیست دیده نشود، اما در مراجعه به شعبه موجودی حساب آن را نشان می‌دهد.


نوع مطلب : اطلاعیه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :( کل صفحات : 2 )    1   2   
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : علی قاسم زاده
نویسندگان
نظرسنجی
به دفتر پیشخوان شوطلو از 10 تا 100 چه امتیازی میدهید؟
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
فروشگاه اینترنتی روستا پترو نور خاورمیانه پورتال اطلاع رسانی نرخ جدید سود
کلیه حقوق این وبلاگ برای دفتر پیشخوان شوطلو (پلدشت) محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic